Uitslagen 2023

Proficiat met de behaalde resultaten!

Staat jouw uitslag nog niet in het overzicht vermeld? De link naar het formulier staat op de website of klik direct op de link voor het uitslagenformulier: https://www.jhshubertus.nl/uitslagen/

Wij ontvangen graag de uitslagen van onderstaande  proeven en wedstrijden:
Standaard Jachthondenproeven (SJP) Meervoudige Apporteerproeven (MAP)
Provinciale Jachthondenproeven (PJP) Workingtesten (georganiseerd door de rasverenigingen)
Orweja Workingtesten Clubdiplomadagen (georganiseerd door de rasverenigingen)
Datum proef Naam voorjager Naam hond Ras Locatie Klasse Punten Plaats
18-2-2023 Koos Maasbach Pip Renssor Keep in Touch Golden Bergschenhoek WT A 74
20-2-2023 Peter van der Ploeg Jacco Le Timbre d'or Lab Hoofddorp PJP A 293
20-2-2023 Koos Maasbach Pip Renssor Keep in Touch Golden Hoofddorp PJP A 277
04-03-2023 Koos Maasbach Pip Renssor Keep in Touch Golden Schijndel CDD A 97 1
mrt 2023 Stephanie Turion - Kramer Ambrogio da Fendi di Ala D'Oro Bracco It. Lochem Gebr. honden-wedstrijd 147 1
mrt 2023 Oscar Kramer Sambucco Spinone del Mucrone Spinone It. Lochem Gebr. honden-wedstrijd 133 2
25-03-2023 Alexander Siemens Jari van Orpheushoeve (Hobbes) DSK Oostvoorne SJP B 65
25-03-2023 Stijn Timmermans Prestadet's Tanyrhallt Terra Lab Oostvoorne SJP B 77 4
25-03-2023 Emma van den Berg Hailey v. 's-Gravenhout Lab Oostvoorne SJP B 65
27-08-2023 Ymke de Groot Kyte River v. Loenerhof Heid Oostvoorne SJP A 92
10-06-2023 Marcel Pronk Woldwoods Golden Famous Saundra Golden Heerle SJP B 70
19-06-2023 Onno Schurer Black Jack v. Weimar's Choice Weim Heijningen SJP B 65
26-06-2023 Onno Schurer Black Jack v. Weimar's Choice Weim Rilland SJP B 65
22-07-2023 Tilleke Lippmann Snowy de la Mare aux Canards Epagn.Fr Liempde SJP B 65
05-08-2023 Robert Langenhuizen Vadasz Vizsla Kay Vizsla Crobse Waard SJP C 35
27-08-2023 Ymke de Groot Kite River v. Loenerhof Heid Delft SJP A 89
27-08-2023 Stijn Timmermans Prestadet's Tanyrhallt Terra Lab Delft SJP B 69 1
27-08-2023 Jinke Jonkers Both Quodijin's Noa Vizsla Dr. Delft SJP C 37 3
27-08-2023 Cathelijne Gorter Falconfarm's Beaudine Gr. Korth Delft SJP B 68
27-08-2023 Marcel Pronk Woldwoods Golden Famous Saundra Golden Delft SJP B 65
27-08-2923 Jaap Homan Vadász Vizsla Gandor Vizsla Delft SJP B 66
27-08-2923 Brigitte Jansen-Tervoort Jäger v. 's-Gravenhout Lab Delft SJP B 64
08-09-2023 Stijn Timmermans Prestadet's Tanyrhallt Terra Lab Bleiswijk SJP B 74 4
08-09-2023 Cathelijne Gorter Falconfarm's Beaudine Gr. Korth Anna Paulowna SJP B 70
08-09-2023 Cors Huizer Spexx River Isla of Upperclaws Lab Bleiswijk SJP B 65
08-09-2023 Emma van den Berg Hailey v. 's-Gravenhout Lab Bleiswijk SJP B 67
08-09-2023 Marieke Knoppert Hubertus v. 's-Gravenhout Lab Bleiswijk SJP B 67
10-09-2023 Cathelijne Gorter Falconfarm's Beaudine Gr. Korth Anna Paulowna SJP B 70
16-09-2023 Mariette Kouwenhoven-Bakker Ivar van de Laarsche Velden DSL Oostvoorne SJP B 70
16-09-2023 Marieke Schippers Fényes Varázs Qy Vivid Vizsla Oostvoorne SJP B 69
18-09-2023 Stijn Timmermans Prestadet's Tanyrhallt Terra Lab Delft SJP B 76 2
18-09-2023 Alexander Siemens Jari van Orpheushoeve (Hobbes) DSK Delft SJP B 68
22-09-2023 Peter v.d. Ploeg Jacco LE TIMBRE DÓR Lab Vollenhove MAP A 484 8
8-10-2023 Ymke de Groot Kyte River v. Loenerhof Heid Delft MAP A 540 3
8-10-2023 AFO Timmermans Prestadet's Tanyrhallt Terra Lab Delft MAP B 525 2
8-10-2023 Gertjan Kleinhout Giulia van 's-Gravenhout Lab Delft MAP B 483
8-10-2023 Famke de Wilde Apart Ravi de Robbejagers Lab Delft MAP B 448
13-10-2023 Ymke de Groot Kyte River v. Loenerhof Heid Rha MAP A 514 3